Офіційний сайт Вишневої міської ради


«Садочкам, школам та лікарням можемо увімкнути опалення у будь-який час»

«Садочкам, школам та лікарням можемо увімкнути опалення у будь-який час»Коментар заступника головного інженера «Вишнівськтеплоенерго» Миколи Криворучко

«Підготовчі роботи до опалювального сезону ми завершуємо 1 жовтня. Все вже готове. У котельній № 1 виконані роботи по капітальному ремонту котла, встановлений новий мережевий насос.  У котельні № 2 змонтували обладнання по деаерації (очищенню від кисню) води, а також нові модульні блоки на центральні теплові пункти по Європейський, 35,  Лесі Українки, 35 та провулку Поштовий, 15.

Під час гідравлічних випробувань було виявлено 12 пошкоджень в теплових мережах – це такий спосіб, коли у систему подається вода під тиском, що значно перевищує звичайний робочий режим. Відповідно, в слабких місцях прориває. Всі пошкодження вже виправлені, отже ми починаємо опалювальний сезон з впевненістю, що система працює нормально. До кінця року також проведемо модернізацію ЦТП по Європейській, 13. Згідно постанови Кабміну, споживачів теплової енергії зараз доукомплектовуємо приладами розрахунку.

За нормами, опалювальний сезон маємо розпочати, коли середньодобова температура на вулиці не перевищує 8 градусів. В минулому році це було 22 жовтня, в позаминулому – 17-го. Дитячим садочкам, лікувальним закладам, школам готові увімкнути тепло в будь-який час, як тільки вони звернуться з відповідними листами. Технічно ми повністю для цього готові».