Офіційний сайт Вишневої міської ради


Живі, допоки пам’ятають

Живі, допоки пам’ятають23 травня на території Храму Юрія Переможця відбулося відкриття пам’ятного хреста на честь воїнів, які віддали своє життя за Україну. Ініціатором встановлення виступив Національний корпус Києво-Святошинського району за сприяння міського голови Вишневого Іллі Дікова.

В урочистому відкритті взяли участь представники районної та міської влади, Національного корпусу Києво-Святошинського району, громадськість міста. Священнослужителі Храму Юрія Переможця провели молебень та освятили пам’ятний знак.

– Ми повинні пам’ятати свою історію та всіх воїнів, які загинули за свободу та незалежність нашої держави. Вони не пошкодували найціннішого – свого життя заради нашого світлого майбутнього, – зазначив у своєму виступі міський голова Ілля Діков. Очільник Вишневого подякував священнослужителям храму, які дозволили встановити хрест на території церкви, що є знаковим моментом, який символізує поклоніння героям, пам’ять, що житиме у серцях містян і молитвах прихожан.

– Пам’ятаймо про героїчні дні нашої визвольної боротьби, – сказав один з ініціаторів проекту, лідер Національного корпусу Києво-Святошинського району Ігор Бердніков. – На превеликий жаль, ми й сьогодні щодня втрачаємо побратимів, своїх родичів, друзів, знайомих. Інколи це здається нам марним. Але це не так. Кожне забране життя воїна лише додає міцності підмурівку нашої держави,  формує нас як народ, як націю, що прагне жити у вільній, незалежній державі.

Оксана Захаренко