Дорогі вишнівчани!

Дорогі  вишнівчани!Щиро вітаю  вас із Днем пам'яті та примирення і 73 річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8-9 травня Україна вже традиційно відзначає День пам'яті та примирення і День Перемоги над нацизмом!

Наша країна разом із народами-переможцями зробила вагомий внесок у загальну Перемогу над фашистськими загарбниками, заплативши за її торжество мільйонами життів своїх синів і дочок, зруйнованими містами і селами, сльозами сиріт і вдів. Тому в ці дні ми вшановуємо своїх ветеранів війни, а також згадуємо тих, хто не дожив до Перемоги, був замучений у таборах чи став жертвою воєнних злочинів проти людяності, депортацій, людиноненависницької ідеології нацизму.

72 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійснених мрій і задумів.

Ми пам'ятаємо  про тих, хто в боях ішов назустріч смерті в ім'я порятунку своєї землі, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн.

У ці дні свої вітання та слова вдячності ми адресуємо, перш за все,  ветеранам- фронтовикам, трудівникам тилу, всім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття – всьому поколінню переможців.

Світла  пам’ять усім героям,  які відстояли мирне небо, земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів,  хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас усіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни.

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець. І скільки б не минуло років, пам'ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме! 
Бажаю усім бадьорості духу, міцного здоров'я, оптимізму,  довголіття.  Нехай мир і злагода панують на нашій землі! Доземний уклін живим захисникам нашої Батьківщини і вічна пам'ять загиблим...

Слава Україні!

З повагою

 міський голова Ілля Діков