Весняний двомісячник з благоустрою триває

Весняний двомісячник з благоустрою триваєХорошою традицією в Україні є проведення весняних толок з прибирання територій міст, селищ та інших населених пунктів.

Двомісячник з благоустрою населених пунктів та озеленення відбувається  з метою забезпечення утримання територій у належному стані, їх санітарного очищення, поліпшення рівня благоустрою, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.  А  також - посилення відповідальності керівників комунальних служб за виконанням необхідних обсягів робіт, згідно з цільовими загальноміськими програмами.

Цьогоріч тривалі холоди не давали змогу вчасно приступити до виконання всіх  запланованих на весну робіт.  Та з настанням теплих днів комунальники Вишневого надолужили плановий обсяг робіт.  До Великодня місто сяяло чистотою. Вулиці  були чисто прибрані, тротуари  почищені від бруду, а центральна частина міста навіть вимита. Проводились також роботи  з ремонту покриття доріг,  переходів, тротуарів, технічних засобів регулювання дорожнього руху, зовнішнього освітлення.

 А ось минулої суботи відбувся  суботник, на  якому працівники  усіх комунальних підприємств міста прибирали і облагороджували території своїх підприємств та виконували різні роботи в  межах прилеглих до них територій. Усі працівники взяли в ньому активну участь. Працівники ЖЕДів  прибирали найбільш також проблемні ділянки в межах своїх територій,  у результаті чого місто причепурилося  і стало ще красивіше і охайніше.

Заступник міського голови Ілля Шамровський, який здійснював контроль за проведенням суботника дав високу оцінку рівню виконаних  робіт та подякував керівникам  підприємств  за його організацію.

Лариса Костенко