Депутати прийняли одностайні рішення

Депутати прийняли одностайні рішенняВідбулося пленарне засідання позачергової  XXIX  сесії Вишневої міської ради  VIIскликання під головуванням міського очільника Іллі Дікова.

На розгляд депутатів було винесено 4 питання порядку денного:

1. Про скасування рішення Вишневої  міської ради  2007 року про надання  дозволу на надання в оренду ділянки ТОВ «Євро-2000»(подолання вето);

2. Про скасування договору  оренди ТОВ «Євро-2000»(подолання вето);

3. Запит депутата Сергія Нагорняка до НАБУ та САП ( подолання вето);

Про затвердження Приватному акціонерному товариству «Вишнівське спеціалізоване ремонтно-будівельне управління» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,3302 га в користування на умовах оренди терміном на 10 років для будівництва й обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою:  м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34.

Голова  кооперативу ошуканих інвесторів (недобудови по вул. Лесі Українки, 82), які об’єдналися з метою відновлення їхніх прав на отримання квартир,  звернувся до депутатів підтримати четверте рішення, щоб після завершення будівництва будинку по вул. Ломоносова, 34  члени кооперативу отримали в ньому  33 квартири.

Депутати майже одноголосно схвалили рішення щодо питань  порядку денного, за винятком  третього, мотивуючи тим що воно не потребує затвердження.

Лариса Костенко