Влада і громада заради перспектив розвитку міста

Влада  і громада  заради  перспектив  розвитку  містаУ пленарному засіданні XXVIII сесії Вишневої міської ради VIIcкликання взяли участь 32 депутати. Вели засідання міський голова Ілля Діков та  секретар ради Сергій Пишний.

На порядок денний було винесено 14 основних питань і 39 земельних.  Деякі питання, зокрема Звернення до сільських рад, зняли з порядку денного, оскільки звернення передбачає і підготовку відповідних супроводжуючих документів.

Натомість присутні гаряче обговорили питання незаконного будівництва на  спірній території у 10,25 га, що по вул. Святошинській. В результаті цього  міською владою та представниками громади  було прийнято  декілька рішень з метою захисту інтересів мешканців мати парк (зелену зону ).

Депутатами було підтримано внесення змін  до рішення про міський бюджет на 2018 рік. Зокрема, Вишнева міська рада вирішала: збільшити доходи спеціального фонду міського бюджету на суму  14200,0 тис.грн.; збільшити  видатки  загального фонду  на суму  188,8 тис.грн;  збільшити за рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку, видатки спеціального фонду міського бюджету на суму 5439, 072 тис.грн. 

 Також підтримали зміни до Програми соціально-економічного розвитку.

Депутати проголосували деякі питання щодо внесення змін до  персонального складу депутатських комісій, також зміни складу виконкому Вишневої міської ради.

Затвердили Детальний план території Північної транспортної розв’язки. Підтримали звернення до депутатів Київської обласної ради та Київської обласної адміністрації щодо необхідності  розроблення комплексної програми підтримки пенсіонерів, зокрема адресної допомоги.

Затвердили звернення Вишневої міської ради VII скликання до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття Закону України «Про міські агломерації».

Проте не проголосували за питання ініціювання створення місцевої асоціації «Київські агломерації».

Підтримали звільнення заступника міського голови Андрія Чечила за власним  бажанням та затвердили кандидатуру Іллі Шамровського на посаду заступника міського голови з питань  виконавчих органів ради.

Лариса Костенко