Рішення, спрямовані на соціально-економічний розвиток міста

      Рішення, спрямовані на соціально-економічний розвиток містаВідбуласяXXVIIсесія Вишневої міської радиVIIскликання у пленарному засіданні якої взяли участь 32 депутати Вишневої міської ради. Перед початком сесії було представлено нового депутата Руслана Стельмащука, замість Тараса Костанчука, який достроково припинив свої депутатські повноваження. За доброю традицією, міський голова Ілля Діков привітав іменинників.

Під час сесійного засідання, на якому головували міський голова та секретар ради Сергій Пишний депутатам, крім 16 основних загальних питань порядку денного було запропоновано 3 питання «з голосу». Одне з них –«Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Вишневе», яке у процесі роботи депутати затвердили.

Затвердили депутати всі основні питання, серед яких: «Звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік»; Внесення змін до рішення «Про міський бюджет на 2018 рік». Дохідна частина бюджету, зокрема перевиконана на 2%. У звіті зазначалося, що заробітна плата працівникам бюджетних установ була виплачена в повному обсязі. Надавалася фінансова допомога комунальним підприємствам. У повному обсязі виконано бюджету розвитку. Деякі об’єкти є перехідними, і їх будівництво чи реконструкція триватиме у 2018 році. Вказувалось, зокрема на те, що місто недоотримало субвенції з районного бюджету. 

Проголосували депутати  за внесення змін до «Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Вишневе на 2018 рік».

Підтримали «Програму розвитку дошкільних закладів м.Вишневого».

Разом з внесеними правками затвердили також питання створення, статут і статутний капітал Комунального некомерційного підприємства «Вишнівський міський центр  первинної медико-санітарної допомоги Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області».

Проголосували за прийняття цільової програми «Питна вода м.Вишневе на 2018-2023 р.р.»

Підтримали «Правила утримання тварин у м.Вишневе».

Затвердили питання прийняття та передачі фактичних витрат на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво бювету в парку по вул.Освіти. Також проголосували питання фактичних витрат на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту деяких об’єктів, зокрема: скверу по вул.Освіти,2,3, 3 на суму 80 000 грн., шляхового покриття з облаштуванням зливової каналізації по вул.Братів Гавришів, на суму 43 000грн., прилеглої території до футбольного поля по вул. Європейська, 29 на суму 158 342 .грн, капітальний ремонт та благоустрій території по вул. Лесі Українки, на суму 62 158 грн. , реконструкція прилеглої території між будинками 23-33 по вул.Європейській на суму 69 665, 81грн.; дороги по вул.Кооперативній, на суму 34 744 грн., будівництво парку по вул.Освіти, на суму 74 397 грн., в тому числі – експертизи проектно-кошториснох документації на суму 5 102 грн.

З метою планування та забудови території м.Вишневе, реалізації  положень Генерального плану

затвердили програму розроблення містобудівної документації на 2018-2021 р.р.

Не затвердили депутати питання схем теплопостачання, яке на їхню думку, потребує доопрацювання.

Залишилося відкритим і таким, що потребує додаткового вивчення питання прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Вишневе гуртожитків, що по вул.Освіти,5, вул.Святоюріївської, 20, вул.Зеленої,3.

Депутатами було прискіпливо, зважаючи на інтереси міста розглянуто біля 50, так званих земельних питань, значна частина яких не була ними підтримана.

За словами депутата Вишневої міської ради Ірини Кобзар, всі питання, що розглядалися на пленарному засіданні сесії важливі для міста. Одне з них, – каже вона,- утримання тварин в місті Вишневому, що погоджується з законодавством України. Згідно цієї програми будуть реєструватися усі собаки, добровільно - коти. Важливим є не тільки реєстрація, а й гуманне поводження з тваринами, належний вигул собак. Також прийнято програму регулювання чисельності безпритульних тварин на 2018-2020 роки. До неї залучатимуться громадські організації. Крім того, вона передбачає запровадження соціальних опікунів тварин, людей, які їх люблять.

Актуальною є затверджена програма, що стосується питної води міста і передбачає залучення 54 млн грн. Програма розрахована на 6 років, передбачає, зокрема реконструкцію застарілих мереж, будівництво нового резервуару, а також нових свердловин.

 

Лариса Костенко