Проекти громадян, які будуть реалізовані за бюджетні кошти міста

Проекти громадян, які будуть реалізовані за бюджетні кошти міста Бюджет громадських ініціатив, іншими словами - бюджет участі, вперше впроваджується у нашому місті. Платформа програми працювала в тестовому режимі і, на жаль, іноді давала збої, через що не всі охочі могли проголосувати і підтримати той чи інший проект з першого разу.

Однак вже отримано результати голосування:

Всього було подано 19 проектів на загальну суму 3 млн.630 тис.147 грн.

Проголосувала 1071 особа. З них – 886 осіб, заповнивши відповідний бланк голосування та 185 громадян через сайт.

42 голоси комісія не зарахувала, позначивши їх, як "Брак" – через відсутність адреси, паспортних даних на паперових бланках, інша невідповідність згідно Положення.

Найбільшу кількість голосів (508) набрав проект №12.Реконструкція стадіону ЗОШ №3, на суму 224 653 грн. Ініціатор: Гулак Наталія Петрівна.

Всього перемогли 5 проектів , на загальну суму 953 053 грн.

Отже, переможці:

I місце: проект 12. Реконструкція стадіону ЗОШ №3 – 224 653 грн.

II місце: проект 3: Встановлення камер зовнішнього відео спостереження: вул.Квітнева,15, пров.Поштовий,15 – 40 000 грн.

III місце: проект 9: Заміна вікон на металопластикові у будинках вул.Вітянська,11а та вул.Зелена, 10 – 180 000 грн.

IV місце: проект 14: Модернізація кабін ліфтів п’яти під’їздів та встановлення економічного світлодіодного освітлення, вул.Машинобудівників,1а–150 000 грн.

V місце: проект 2: Встановлення дитячих майданчиків для дітей з обмеженими можливостями – 358 400 грн.

Ці проекти будуть внесені в План соціально-економічного розвитку м.Вишневе на 2018 рік, згідно Положення про Громадський бюджет м.Вишневе на 2018 рік.

За словами депутата Вишневої міської ради Ірини Кобзар, проекти, що подані, але не достатньо підтримані, є актуальними і мають право на життя, про них депутати не будуть забувати і намагатися підтримати в подальшому. Пані Ірина дякує всім за участь, підтримку і довіру й сподівається, що всі разом ми зможемо розвивати наше  місто і громаду більш якісно та відповідально.