Відбулася погоджувальна комісія з питань зонування

Відбулася погоджувальна комісія з питань зонування В актовій залі Вишневої міської ради відбулося підведення підсумків громадських слухань погоджувальною комісією з числа представників громади міста. В роботі комісії взяли участь перший заступник міського голови Ярослав Варшавець, головний архітектор проекту НДПІ містобудування Віра Колодова, начальник відділу Сергій Швець.

Головний архітектор міста Володимир Черній наголосив, що основною темою заходу є розгляд зауважень громадськості, офіційно зареєстрованих у виконкомі Вишневої міської ради. Суть звернень громадян Дубовецького В.В., який проживає по вул.Ватутіна та депутата Вишневої міської ради Нефьодова С.І., який є мешканцем вул.Залізничної в тому, щоб внести зміни до зонування території, оскільки так звані «червоні лінії» суттєво зменшують присадибні ділянки. Громадськість вимагає, щоб «червоні лінії» не проходили по території присадибної ділянки. В новий Генеральний план пропонується внести зміни, щоб вулиця  Залізнична замість магістральної  набула статусу житлової, так само, як фактично змінився статус вулиці Ватутіна з магістральної на житлову.