Дорогі наші вишнівчанки!

Дорогі наші вишнівчанки!

Ви, рідні, єдині, даруєте світу життя, бережете честь роду й України. У дні радості і печалі ви є берегинями, сієте зерна добра і ласки. Велика вдячність вам за неоціненний внесок у спільну справу – розбудову міста, за те, що на робочих місцях і в громадській діяльності примножуєте його добру славу!

Мої найщиріші вітання з нагоди свята весни – 8 Березня вам – сумлінним працівницям освіти, медицини, підприємств комунального господарства, бюджетної сфери, торгівлі, громадського харчування та послуг.

Із сердечною теплотою поздоровляю вас і у вашій особі всіх жінок  міста зі святом весни і краси!

Бажаю здобутків вам у трудах земних, добробуту і злагоди в оселях,  здоров’я міцного, життєвої гармонії, невичерпної енергії, миру і Божої благодаті.

Зичу вам та вашим сім’ям  щастя, радості, весняного настрою. Нехай ніколи не в’януть ваша краса і жіноча чарівність. Сонячного вам тепла, любові, поваги, довголіття, здійснення усіх мрій і сподівань! Хай ведуть вас по життю ніжність, ласка та любов! Бажаю, аби у кожній оселі  завжди лунав дитячий сміх, панували добро і злагода. Вічної вам весни і молодості!
Усі квіти землі – для вас, а вам – низький уклін та шана!


З повагою

 міський голова Ілля Діков