Завершується голосування за проекти громадського бюджету

    Завершується голосування за проекти громадського бюджету

Цьогоріч у Вишневому стартувала програма бюджету участі або громадського бюджету, чи  партиципарного.  Він передбачає подачу мешканцями проектів на фінансування від місцевого бюджету.

 Положення про нього  депутати підтримали на XXIVчерговій сесії Вишневої міської ради VIIскликання, яка відбулася 12.10.2017р. І відразу активні громадяни розпочали подавати свої пропозиції.

 Громадський бюджет  дає шанс перетворити наше місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані владою у наступному, 2018 році.

Головні принципи реалізації проектів:

1). Голосують мешканціміста, що зареєстрованів м.Вишневе, котримвиповнилося 16 років.
2). ОДИН мешканець міста голосує за ОДИН проект!
3). Підтримуємо проекти (тобто голосуємо) до 23 грудня 2017 року включно, згідно з Положенням про громадський бюджет на 2018 рік.

Чим більше підтримки (голосів) має проект - тим більші у нього шанси на реалізацію у 2018 році.

 Депутат Вишневої міської ради Ірина Кобзар  запевнила, що буде докладено максимум зусиль, щоб процедура підготовки, супроводу і реалізації проекту  було максимально прозорою, цікавою і корисною. Механізм реалізації громадських ініціатив буде доопрацьовуватись, коригуватися. Вона висловила сподівання, що до кінця наступного року будемо мати конкретні результати. 

Лариса Костенко