Виконувати всі роботи вчасно, оперативно, якісно та пріоритети - найважливішим об’єктам

Виконувати всі роботи вчасно, оперативно, якісно та пріоритети - найважливішим об’єктам

На комунальних нарадах, які проводив міський голова Ілля Діков порушувалося ряд нагальних питань, які потребують узгодженості дій працівників комунальних підприємств. За інформацією  керівників, на всіх підприємствах  комунальної сфери відбуваються планові роботи.

Порушувалося ряд нагальних питань, які потребують узгодженості дій працівників комунальних підприємств. За інформацією  керівників, на всіх підприємствах  комунальної сфери відбуваються планові роботи.

Не обійшли і питання стану ремонтних робіт у КП «Готельно-гуртожитковий комплекс» та  заборгованості його мешканців.

Проте, для міста залишається проблемним питання утримання  гуртожитків, приміщення більшості яких перебувають вже у приватній власності. Місто несе чималі  витрати на  їхнє  забезпечення,  
хоча згідно із законодавством утримання  приватизованих  та  неприватизованих  житлових, нежитлових і допоміжних приміщень у гуртожитках  та  прибудинкових територій  здійснюється  за рахунок коштів їх власників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (пункт  9  частини  першої  статті 3 в редакції Закону N3716-VI( 3716-17) від 08.09.2011). У зв’язку з цим постає питання зміни їхнього статусу.

У ході наради міський голова вкотре вимагав чіткого контролю за всіма об’єктами, які знаходяться в процесі реалізації, та календарного плану їхнього виконання.

Так, пріоритетним залишається  будівництво дороги по вулиці Київській, на якому потрібно зосередити всі зусилля.

Крім того, одним із головних  є питання  проведення повірки лічильників. Так, квартирні прилади обліку  підлягають періодичній повірці та заміні. Відповідно до ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» повірка лічильників має здійснюватися за рахунок тарифів

На останній нараді  було представлено нового головного лікаря Вишнівської лікарні – Скригіну Наталю Олександрівну, а також озвучено деякі робочі моменти, що стосуються роботи закладу, зокрема і необхідність комунікації з керівниками  комунальних підприємств.

Мова йшла також про інвентаризацію всіх об’єктів комунальної сфери, які перебувають у стадії реконструкції, та необхідність постійно тримати їх на контролі.

Міський голова  наполіг на оперативному усуненні аварійних ситуацій як підприємством «Вишнівськводоканал», так і іншими підприємствами.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Крім того, було порушено питання вчасного вивозу сміття, яке ускладнилося через вихід з ладу спецтехніки та її ремонт.

Також обговорювалося питання несанкціонованих прибудов до багатоповерхових будинків

Традиційно на нарадах було поінформовано щодо стану заборгованості населення за комунальні послуги.

Крім того, мова йшла про  благоустрій територій, вчасне  асфальтування та перекладання плитки на тротуарах після ремонтних робіт.

 Обговорили проблему утеплення деяких житлових будинків.

На останній нараді  було представлено нового головного лікаря Вишнівської лікарні – Скригіну Наталю Олександрівну, а також озвучено деякі робочі моменти, що стосуються роботи закладу, зокрема і необхідність комунікації з керівниками  комунальних підприємств

За інформацією командира ГФ «Спецзагін» Дельта, Сергія Кріпака збільшилося число  порушників громадського спокою,  зокрема - любителів розпивання спиртних напоїв у громадських місцях.

Лариса Костенко