Для забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання

Для  забезпечення  надійного  та  сталого  функціонування  систем теплопостачанняОднією з  головних рис сучасних ділових  людей в нашому  суспільстві  є спроможність  ставити  конкретні, корисні,  у  всіх  відношеннях, цілі  перед своїм  колективом  однодумців  та  вчасно і якісно виконувати їх.

Грамотно та  вчасно  проведена  ремонтна компанія  з підготовки  до опалювального сезону 2017-2018 р.р одночасно з модернізацією обладнання  підприємства «Вишнівськтеплоенерго»  дає упевненість  нам,  вишнівчанам  в стабільному  безперебійному отриманні  послуг  з централізованого опалення та гарячого  водопостачання  наших осель . 

Як і було обіцяно раніше,  вчасно за графіком проведено реконструкцію центрального теплового пункту за адресою вул. Європейська,35,  від якого підключене гаряче водопостачання житлових будинків по вул. Європейській №№ 31, 33, 35, 37, 37а, 37б, 39 з монтажем сучасного теплового  блоку з пластинчатим бойлером. Поступово покращується якість послуг, що надаються вишнівчанам. Модернізація  обладнання теплового господарства міста Вишневого триває.

За інформацією КП «Вишнівськтеплоенерго»