Шановані люди Вишневого

Шановані люди ВишневогоДошку пошани «Шановані люди Вишневого» традиційно відкривають до Дня міста. Щороку її прикрашають фотографії освітян, медиків, працівників комунальної та соціальної сфер, громадських діячів. Хто ці люди, яких шанує наше місто і як проходить процедура обрання, розповідає депутат міської ради, начальник відділу з питань торгівлі, освіти, молоді та спорту Оксана Олексієнко.

– Нам випала справді почесна місія – обирати кращих із кращих людей, які зробили для нашого міста багато добрих справ, зробили вагомий внесок у розвиток та розбудову міста Вишневого. Скажу відверто: місія ця не з легких. У цьому році загальноосвітніми, дошкільними навчальними закладами, комунальними підприємствами, громадськими організаціями міста подано більше 30 кандидатур. Згідно з розпорядженням міського голови, утворюється комісія, яка обирає найдостойніших. Ця процедура дуже відповідальна. Комісія у складі міського голови, його заступників, голів депутатських комісій неодноразово збиралася на обговорення, які часом були надто бурхливі. Адже як визначити кращого, коли, без сумніву, кожен, кого подавали на відзначення, заслуговує бути найшанованішим?! Після тривалих дискусій обрали 10 кандидатур. Намагалися не обділити увагою жодного представника від різних установ міста, дотримуватися певної черговості у відборі.

Деякі з кандидатур комісія підтримувала одноголосно. Наприклад, директора Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксану Мельниченко. Міська влада тісно співпрацює з Центром, вони роблять надзвичайно велику роботу. Серед шанованих людей – тренер Сергій Кушнір. Він вже дуже багато зробив для міста, виховав цілу плеяду талановитих спортсменів.

Вперше серед шанованих людей Вишневого – підприємець. Голова правління ПАТ "Облагротехсервіс" Катерина Чагарна жодного разу не відмовила у допомозі місту. Коли ми їй зателефонували, вона була надзвичайно здивована.

Всі запропоновані кандидати, фото яких не потрапили на Дошку пошани, отримали Подяки з грошовою винагородою від міського голови Іллі Дікова.

 

Надія Овійчук, вчитель-логопед дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу „Чебурашка”.

Освіта вища пНадія Овійчукедагогічна, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», нагороджена грамотами та подяками районного та обласного рівня та Грамотою МОН України. Працює в дошкільному навчальному закладі „Чебурашка” з 1988 року на посаді вчителя-логопеда, з 2001 по 2011 рік обіймала посаду голови профспілки. Загальний педагогічний стаж складає 45 років. За період своєї роботи навчила та виховала понад 800 дітей.

Надія Миколаївна виправляє вади мови у дітей дошкільного віку, використовуючи при цьому різні види наочності, приділяє багато уваги індивідуальній роботі, що дає високі результати. У своїй роботі Надія Овійчук використовує різні форми діяльності не тільки серед дітей, а також і серед педагогів та жителів міста, планує та проводить постійно діючі семінари-практикуми, практичні заняття, дискусії, ярмарки зі збору коштів для воїнів АТО.

 

Оксана Мельниченко, директор Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Оксана МельниченкоОксана Мельниченко працює на посаді директора Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з жовтня 2009 року. Має загальний трудовий стаж – 29 років.

Принциповий та вимогливий керівник, здібний організатор, професіонал-управлінець. Завдяки її ініціативі та наполегливості, у районі введено та збережено посади фахівців із соціальної роботи, організовано їхні робочі місця, забезпечено взаємодію із суб’єктами соціальної роботи. У своїй роботі Оксана Миколаївна використовує сучасні методи керівництва. Користується авторитетом серед співробітників та громадськості району.

Активно співпрацює із громадськими організаціями, благодійними фондами, реалізуючи проекти щодо захисту конституційних прав та свобод дітей та сімей. Неодноразово приймала міжнародні делегації працівників соціальної сфери.

У січні-лютому 2013 року пройшла підвищення кваліфікації в Національній академії державного управління при Президентові України, Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів.

За свою сумлінну роботу Оксана Мельниченко неодноразово нагороджувалася грамотами та подяками.

 

Ніна Гусар, учитель початкових класів Вишнівської загальноосвітньої школи № 1.

Ніна ГусарОсвіта вища педагогічна. Працює вчителем початкових класів у Вишнівській ЗОШ № 1 з 1988 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Відповідальний, досвідчений педагог, умілий організатор учнівського колективу. Проводить уроки з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Її уроки завжди ефективні. Учні добре володіють програмовим матеріалом, вміють висловлювати свою думку.

Ніна Гусар – активна учасниця роботи шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, свій педагогічний досвід передає молодим вчителям, виступає з доповідями, проводить відкриті уроки, вона творчий педагог, сумлінно виконує свої обов’язки, постійно підвищує свій професійний рівень.

 

Сергій Кушнір, старший тренер-викладач, тренер першої категорії Києво-Святошинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Сергій КушнірПрацює у Києво-Святошинській ДЮСШ з 2004 року на посаді старшого тренера з легкої атлетики. Завідує відділенням легкоатлетичних метань. З 2015 працює в Центрі олімпійської підготовки.

За період тренерської роботи в ДЮСШ підготував цілу плеяду спортсменів-легкоатлетів, кандидатів у майстри спорту України та майстрів спорту міжнародного класу. Вихованці Сергія Сергійовича входять до Збірної команди України, беруть участь у всіх офіційних міжнародних змаганнях, посідають високі місця у європейських та світових рейтингах згідно з правилами IAAF та EAA. Зараз його спортсмени входять до Центру олімпійської підготовки, де під керівництвом тренера готуються до участі в літніх Олімпійських Іграх у Токіо 2020 року.

Вихованці Серія Кушніра – талановиті вишнівські спортсмени, які прославляють наше місто на світовій спортивній арені. Серед них – Сергій Регеда, майстер спорту міжнародного класу, учасник перших юнацьких Олімпійських Ігор у Сінгапурі, багаторазовий чемпіон України з 2009 року, фіналіст багатьох чемпіонатів Європи та світу з метання молоту серед юнаків, юніорів, молоді і дорослих, Вікторія Сахно – майстер спорту України, багаторазова переможниця чемпіонатів та кубків України з метання молоту з 2011 року, учасниця Юнацьких Олімпійських Ігор у Китаї та багато інших.

 

Тамара Бурдик, член ГО «Честь мундира» (Вишнівська міська організація пенсіонерів органів та підрозділів внутрішніх справ України).

Тамара БурдикЗ 1976 по 2008 рік Тамара Бурдик проходила службу в слідчих підрозділах міліції. Нагороджена грамотою Верховної Ради України та має близько 20 відзнак МВС України. Проживає у Вишневому з 1994 року.

Бере активну участь у святкових та інших заходах, що проводяться у нашому місті. Член правління ГО «Честь мундира». Допомагає у вирішенні соціальних проблем членів організації та сімей померлих.

 

 

 

Микола Якименко, начальник дільниці № 1 ремонту та експлуатації водопровідних мереж КП «Вишнівськводоканал».

Микола ЯкименкоПрацює на підприємстві з 1992 року. Відповідальний, дисциплінований працівник, який може проявити ініціативу і прийняти правильне рішення у всіх питаннях, що стосуються його професійної діяльності і знаходяться в межах його компетенції. Відповідально ставиться до виконання поставлених завдань. Користується заслуженою повагою у колективі. Мудрий наставник, який підготував багато молодих професійних працівників.

 

 

 

Антон Кочура, Вишнівське громадське об’єднання інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Антон КочураЧлен правління організації. Надає правову допомогу членам організації у підготовці звернень і документів у судові, адміністративні інстанції, органи влади та інші установи щодо вирішення питань, пов’язаних із наслідками аварії на ЧАЕС. Спільно із членами організації забезпечує надання допомоги сім’ям загиблих ліквідаторів. Організовує зустрічі з керівництвом громадських чорнобильських організацій з інших регіонів України. Активно підтримує свою команду в акціях, спрямованих на захист прав і свобод людей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

 

Андрій Гончаров, голова Вишнівського осередку ГО «Воїнів-учасників АТО Києво-Святошинського району».

Андрій ГончаровУ 2013-14 роках брав активну участь у подіях на Майдані Незалежності під час Революції Гідності як волонтер та людина, яка відстоювала право Української держави на самовизначеність та європейську інтеграцію. Початок бойових дій на сході України розцінює як власну трагедію, тому йде добровольцем у лави Збройних Сил України, де проходить службу у складі добровольчого 11 батальйону «Київська Русь». Бойовий шлях із захисту Батьківщини розпочався з околиць м. Дебальцеве (село Нікішине), далі – поблизу Донецького аеропорту (шахта Бутівка). Під час бойових дій отримав поранення, проходив курс лікування в Київському військовому госпіталі. Нагороджений медаллю Президента України «Захисник Вітчизни» та нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеня.

Наразі є активним учасником суспільно важливого проекту щодо забезпечення учасників антитерористичної операції житловою площею. Опікується питаннями оздоровлення та реабілітації бійців, волонтерською допомогою бойовим побратимам тощо.

 

Юрій Бабинець, громадський діяч.

Юрій БабинецьУ 2012 році Юрій Бабинець з командою молодих людей прийняли рішення працювати з підлітками міста, допомагати їм у повсякденному житті, знаходити відповіді на наболілі питання, надавати у разі необхідності правову допомогу. Також організували шефство над Прилуцькою підлітковою колонією, де відбувають покарання підлітки, в т.ч. і з Вишневого. В результаті такої співпраці з підлітками в Україні утворилося вже біля 40 підліткових клубів С. T. Zone в різних областях України. Щороку Юрій Бабинець організовує літній табір для 500 підлітків.

Крім того, разом із підлітками та поліцією за підтримки міської ради протягом тривалого часу Юрій Бабинець із командою однодумців здійснюють рейди магазинами міста щодо контролю за продажем алкоголю і тютюну після 23:00. В результаті таких рейдів деякі магазини позбавлено ліцензій на продаж акцизних товарів. Водночас такі контрольні заходи є хорошою профілактичною роботою щодо продажу алкоголю і тютюну підліткам.

Не залишався осторонь пан Юрій під час Революції Гідності. Коли наше місто перебувало в страху, міліція зникла, телефон 102 просто не відповідав, хлопці вийшли на вулицю захищати свої сім’ї. В той час Юрій Бабинець координував усі блокпости та нічні патрулі і разом із небайдужими містянами упродовж трьох місяців щоночі патрулював місто, завдяки чому вдалося зупинити два штурми міської ради і зберегти від погрому, цим самим забезпечивши стабільність роботи виконкому та комунальних служб.

 

Катерина Чагарна, голова правління ПАТ «Облагротехсервіс».

Катерина ЧагарнаКатерина Чагарна упродовж 26 років очолює ПАТ «Облагротехсервіс». Засноване у 1954 році як машино-тракторна станція, сьогодні – це потужний логістичний центр. Сорок років свого життя Катерина Броніславівна присвятила товариству. За роки трудової діяльності у товаристві пройшла шлях від молодого економіста до мудрого керівника. На роботі – це суворий і вимогливий керівник, вдома – турботлива мама і бабуся. Ця жінка зуміла вдало поєднати роботу і сім’ю. Під її керівництвом колектив підприємства поповнився когортою досвідчених працівників. Сьогодні вона продовжує навчати професійним премудростям молоде покоління.

Плідна робота ПАТ «Облагротехсервіс» знайшла своє відображення і у розвитку міста. Так, лише за минулий 2016 рік до бюджету Вишневого товариством перераховано податків на суму біля 3 мільйонів гривень. Завдяки активній життєвій позиції свого керівника, ПАТ «Облагротехсервіс» не залишається осторонь різноманітних соціальних заходів, що відбуваються в місті, підтримує фонди, які дбають про незахищені верстви населення, допомагає в розвитку інфраструктури міста.

Підготувала Оксана Захаренко