Депутати були налаштовані на конструктив

Депутати були налаштовані на конструктивНа порядок денний пленарного засідання XXIIсесії Вишневої міської ради VIIскликання, у роботі якого взяли участь 32 депутатів, і на якій головував міський голова Ілля Діков, було винесено вісім основних питань та біля сорока земельних. Питання, стосовно присвоєння звання Почесного громадянина, на деякий час знято, оскільки змінилася законодавча база. Знято з розгляду також декілька земельних питань.

Внесено з голосу, але не підтримано рішення «Про звільнення підприємств оборонного комплексу від податку».

Підтримано: Списання з балансу комунального господарства основних засобів гуртожитку по вул. Лесі Українки, 66; звернення до відомчого міністерства підприємства фарфорової промисловості про передачу цілісного  майнового комплексу державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут фарфорово-фаянсової промисловості» у комунальну власність міста; Звернення до Верховної Ради про не підтримку внесення змін до деяких законодавчих актів.

Депутати майже одноголосно підтримали внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. Відтак, збільшено доходи загального фонду міського бюджету на суму 5926,0 тис. грн.

Збільшено видатки загального фонду. Зокрема, збільшено бюджетні призначення на «Інші культурні заклади та заходи» на суму 1135,0 тис. грн., розпорядником яких буде КЗ «Палац культури і мистецтв».

Крім того, збільшено бюджетні призначення на «Фінансову підтримку об’єктів житлово-комунального господарства» на суму 400,0 тис. грн, одержувач КП «УМГ». Також збільшено бюджетні призначення  для «Забезпечення функціонування теплових мереж»  на суму 1000,0 тис. грн. для КП «Вишнівськтеплоенерго».

За рахунок перевиконання доходів і передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку, збільшено видатки спеціального фонду міського бюджету на суму 3391,0 тис. грн..

Передбачається, що за рахунок коштів бюджету розвитку у сумі 9766,798 тис. грн. буде здійснюватися ремонт ліфтів; капітальний ремонт й утеплення будинків (торцеві стіни) на суми 1500 тис. грн. та 1000 тис. грн..; герметизація міжпанельних швів панельних будинків на суму 400 тис. грн.;  термомодернізація житлового фонду на суму 2000,0 тис. грн.; капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж – систем центрального опалення житлових будинків.

Передбачено видатки на влаштування скверу Пам’яті Чорнобильської трагедії по вул. Святошинській, 50, капітальний ремонт територій по різних вулицях; капітальний доріг і тротуарів, дитячих та спортивних майданчиків. Заплановано видатки на проект реконструкції внутрішніх приміщень будинку РАЦСУ та інші важливі проекти, зокрема, реконструкцію поліклініки. Деякі роботи з реконструкції об’єктів соціально-культурної сфери будуть здійснюватися за рахунок співфінансування.

Збільшено бюджетні призначення на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку територій на суму 2700,0 тис. грн. На благоустрій міста – 31,0 тис. грн.; Збільшено бюджетні призначення «Утримання та розвиток інфраструктури доріг» на суму 6000,0 тис. грн..

Збільшено бюджетні призначення на суму 26, 809 тис. грн. із цільовим спрямуванням коштів обласного бюджету як співфінансування  на «Капітальний ремонт вул. Чорновола в м. Вишневому Київської області».

Підтримано депутатами питання внесення змін до «Комплексної програми профілактики правопорушень».

Затверджено «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин на 2017-2020 р.р.», яка викликана перебуванням великої кількості безпритульних тварин на території міста, що призводить до погіршення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців міста. Основою метою Програми є зменшення кількості безпритульних тварин у м. Вишневе на основі гуманного  та відповідального ставлення до них.

Підтримали депутати питання створення комісії по забезпеченню та реалізації житлових прав мешканців гуртожитку № 2 по вул. Освіти, а також Святошинської, 20 та Зеленої, 3, в склад якої залучили мешканців та деяких депутатів.

Затвердили рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради цього року «Про створення пункту оповіщення і організації оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки в особливий період».

Надали дозвіл Вишнівській міській лікарні на списання пральної машини.

Заслухали звіти командира ГФ «Спецзагону «Дельта» Сергія Кріпака, який озвучив його заступник Валентин Буга про діяльність формування за 1-е півріччя  та звіт керівника ГФ «Департамент охорони» м. Вишневе Сергія Гулієва. Звітував на сесії директор КП «Екологія» Микола Кравець.

Лариса Костенко