У Вишневому офіційно відкрили міський ЦНАП

У Вишневому офіційно відкрили міський ЦНАП3 липня у місті Вишневе відкрили структурний підрозділ Виконавчого комітету Вишневої міської ради - ЦНАП. Саме цього дня тут розпочали надання сервісних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Відкривали ЦНАП перший заступник міського голови Вишневого Ярослав Варшавець, начальник Державної міграційної служби України у Київській області Олексій Пустовіт. Також у заході взяли участь заступники міського голови Вишневого, представники органів місцевого самоврядування, працівники ЦНАПу.

Привітав з відкриттям структурного підрозділу заступник міського голови Георгій Майсурадзе, який зазначив, що основним завданням органів місцевого самоврядування є надання якісних адміністративних послуг. – Ми дуже пишаємося, що місто Вишневе одним із перших в Київської області надаватиме послуги з отримання паспортів у формі ID-картки та біометричного закордонного паспорту. Хочу подякувати Державній міграційній службі за підтримку, ми разом з вами працюємо в інтересах громади. Вітаю персонал, здоров’я вам та сил для виконання почесної роботи, - побажав заступник міського голови.

Ажіотаж з оформлення біометричного закордонного паспорту виник відразу ж після прийняття безвізового режиму з ЄС. Тому, як відомо, органи державної міграційної служби перенавантажені. За словами Олексія Пустовіта, міська влада Вишневого турбується про надання якісних адміністративних послуг. Саме тому тут відкрили структурний підрозділ Виконавчого комітету Вишневої міської ради- ЦНАП. Він значно спростить процес оформлення документів та зробить послуги наближеними до мешканців нашого міста зокрема.

– Тепер громадяни зможуть оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та біометричний паспорт для виїзду за кордон у кількох місцях Києво-Святошинського району, - говорить Олексій Олександрович. Це – Державна міграційна служба Києво-Святошинського р-н. по вул. Хрещатик, 88, ЦНАП Києво-Святошинського району у м. Вишневе, по вул. Л. України, 88 та ЦНАП Вишневої міської ради, за адресою: вул.Чорновола, 50-А.

За словами Олексія Пустовіта, процедура оформлення цих послуг є простою. – Людина приходить до відповідної установи і подає паспорт громадянина України, ідентифікаційний код. Тут працівники оформляють всі необхідні документи, фотографують тощо.

Зумовами отримання адміністративних послуг, переліком документів, а також вартістю послуг можна ознайомитися у Центрі надання адміністративних послуг, що у місті Вишневе, вул. Чорновола, 50-А., тел. (063) 216-87-72, на офіційному сайті Вишневої міської ради: vyshneve-rada.gov.ua або ж на офіційному сайті Державної міграційної служби України: dmsu.gov.ua.

 

Оксана Захаренко