XXI чергова сесія Вишневої міської ради VII скликання пройшла конструктивно

XXI чергова сесія Вишневої міської ради VII скликання пройшла конструктивноУ пленарному засіданні XXI чергової сесії VII скликання, на якій головували міський голова Ілля Діков та секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний, взяли участь 33 депутати Вишневої міської ради.

На їхній розгляд було винесено 14 основних питань порядку денного, більше 50 земельних, а також «Різне». З голосу, до переліку основних питань, секретарем Вишневої міської ради було запропоновано розглянути питання про внесення зміни у назву ГФ «Муніципальна поліція міста Вишневе» на ГФ «Департамент охорони».

Ключовими питаннями, як і завжди, є бюджетні: «Про внесення змін до рішення «Про міський бюджет на 2017 рік», «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року»; «Про затвердження змін до п.7 «Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Вишневе на 2017 рік». Їх озвучила начальник відділу фінансів, економіки та інвестиційної політики Тетяна Зубченко.

Депутатами затверджено звіт про виконання міського бюджету.

Так, міський бюджет по доходах за 1 квартал 2017 року виконаний у сумі 41391,36 тис.грн. З них до загального фонду надійшло 37601,66 тис.грн. (Це становить 115% по плану на 1 кв. цього року. До спеціального фонду надійшло коштів у сумі 3789,70 тис.грн.(62,9% до плану на 1 квартал 2017 року).

Основними джерелами загального фонду є податкові надходження: акцизний податок, місцеві податки і збори, транспортний податок і плата за землю, а також неподаткові надходження, серед яких: адміністративні збори, штрафи та платежі, доходи з некомерційної діяльності та інші, перевиконаний на 5002,36 тис. грн. (або 115% до затвердженого плану на 1 квартал 2017 року).

У порівнянні з минулим роком, за цей час збільшення надходжень становить 8410,63 тис.грн. Надходження до спеціального фонду за 1 квартал 2017 року становлять 3789,70 тис.грн. (62,9%, при плані 6025,00 тис.грн., що на 6501,86 тис.грн. менше, ніж у 1 кварталі 2016 р., в тому числі: власні надходження  бюджетних установ; надходження  коштів пайової участі, кошти від продажу землі, від екологічного податку.

До цільового фонду надійшло 333,63 тис.грн., що становить 73,18% до плану на 1 квартал 2017 року. З них – за розміщення зовнішньої  реклами 318,608 тис.грн. та сервітути - 18,024 тис.грн.  Це на 114,74 тис.грн. більше, ніж  за відповідний період минулого року.

Більші видатки загального фонду у порівнянні з минулими роками за 1 квартал на  соціальний захист, підтримку спорту, благоустрій міста, фінансову підтримку об’єктів  житлово-комунального  господарства та інших.

Аналіз видаткової частини місцевого бюджету засвідчує його соціальну спрямованість.

Повна версія буде  оприлюднена на сайті Вишневої міської ради.

Депутати також затвердили зміни до Програми економічного та  соціально-культурного розвитку міста на 2017 рік в новій редакції.

Затверджено  зміни до Статуту Комунального підприємства  «Вишнівська муніципальна компанія».

Також затверджено тарифи на утримання будинків та прибудинкової території КП «ГГК» у гуртожитках по вулицях: Святошинській, 46, 42, 13; вул. Вітянській, 6; Чорновола, 46; Балукова, 7-А.

Депутати підтримали внесення зміни до структури і чисельності апарату Вишневої міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

Також депутатами було надано згоду на вилучення з балансу КП «Управління міським господарством» Вишневої міської ради основних засобів «машини та обладнання», зменшення статутного капіталу  та затвердження Статуту цього підприємства.

Проголосували за безоплатну передачу нежитлового приміщення за адресою: м. Вишневе, вул. Вітянська, 4 з балансу КП «Вишнівськводоканал» на баланс КП «Управління міським господарством», надано погодження на списання основних засобів, зокрема, відпрацьованих насосів, що не підлягають відновленню.

Відносно розгляду електронної петиції №44, Дмитра Власюка, щодо ТОВ «Євро-2000», вирішили утриматися від будь-яких рішень, до закриття кримінальних справ.

Бурхливу дискусію викликав звіт зберігача фондів міського музею, який виконує обов’язки директора. Його звіт прийняли до відома.

Також емоційно сприймали деякі депутати та активісти звіт виконуючого обов’язки головного лікаря Вишнівської лікарні Валерія Лисого. Цей звіт також  прийняли до відома.

З земельних питань на початку сесійного засідання було знято декілька за поданими заявами та через брак деяких документів.

Під час пленарного засідання, та після нього, на цвинтарі вшанували пам’ять померлого колеги, депутата Сергія Шиша та переглянули короткий відеоролик про його життя.

Коментар.Секретар Вишневої міської ради Сергій Пишний на запитання, чи конструктивно пройшло пленарне засідання чергової XXI сесії VII скликання так прокоментував діяльність колег: «Робота під час пленарного засідання була нелегкою. Але, в принципі, прийняли важливі рішення для міста, затвердили зміни до бюджету, затвердили звіт за перший квартал про виконання міського бюджету; розглядались такі важливі питання з розділу «Земельні», як питання, що стосуються 10 га скандально відомої ділянки в місті. Рада вирішила утриматись від прийняття рішення до тих пір, доки тривають кримінальні провадження, і не одна кримінальна справа заведена з цього питання, зокрема – і підробка документів, і інші. Чекаємо відповідну реакцію на участь прокуратури і інших фіскальних органів, які повинні сказати своє слово в даному питанні. А, в цілому, порядок денний, всі питання, які стосувалися людей, були вичерпані. Дякую всім за роботу!»

 

Лариса Костенко