Шановні вишнівчани!

Шановні вишнівчани!Опалювалььний сезон 2017-2018 р.р. у нашому місті може опинитися під загрозою зриву, та без гарячої води, якщо мешканці та підприємства міста вчасно не розрахуються за опалення, та водопостачання гарячої води.

Опалювальний сезон являє собою досить складний процес, що вимагає серйозної та якісної підготовки, щоб взимку в кожному будинку було дійсно тепло і затишно. Це і ремонтні, і випробувальні гідравлічні роботи. Міський бюджет на це відшукує кошти.

Та велика заборгованість перед КП «Вишнівськтеплоенерго» мешканців та інших підприємств міста нині є критичною. Місто має вчасно отримати енергоносії, зокрема газ, щоб у домівках вишнівчан, дитячих садочках, школах та лікарні було тепло та затишно. При багатомільйонній заборгованості не реально на це розраховувати.

Міська влада неодноразово докладала максимум зусиль для врегулювання ситуації. Проте отримати енергоносії в борг та за борги сьогодні не можливо.

Конфіскація житла за несплату комунальних платежів в Ураїні – уже не міф, а реальність. Проявіть свою громадянську свідомість, зваженість, мудрість.

Найбільш критична ситуація в будинках на наступних вулицях:

Боржники