Урочисто, яскраво, креативно…

 Вишневе - не лише діамант Києво-Святошинського району і Київської області, а й всієї України Самобутньо, гамірно і весело у Вишневому відсвяткували 80-річницю Києво-Святошинського району.

В святкових ювілейних заходах, які проходили 20 травня 2017 року, взяли участь керівники міста, району та області, зокрема:  міський голова Ілля Діков, його заступники - Ярослав Варшавець, Андрій Чечило, Георгій Майсурадзе, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, її заступники – Артем Кошик та Михайло Лєзнік, голова районної ради Вадим Гедульянов, голова Київської ОДА Олександр Горган, голова комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради Артур Палатний, депутат Верховної Ради Олег Велікін, заступник Генерального прокурора України, керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницьций, голови міських, селищних та сільських рад нашого району, депутати районної і Вишневої міської ради, учасники АТО і ветерани ІІ світової війни та ЗС України, священники, відомі спортсмени та особистості. На свято завітав і народний депутат Михайло Гаврилюк разом з радником-консультантом Іриною Гриців.

Цей день став особливо знаковим для міста і району, оскільки відбулося відкриття  Steet-Fight – майданчика на території Вишнівської ЗОШ №2 – втілення найзаповітніших мрій дітей і підлітків.

Програма святкування була досить насиченою: урочиста хода представників усіх місцевих громад; нагородження подяками кращих працівників  Вишневе - не лише діамант Києво-Святошинського району і Київської області, а й всієї Українирайону, вручення ключів від квартири паралімпійській чемпіонці Олені Юрковській; виступи аматорських народних фольклорних колективів і дитячих творчих студій, відомих гуртів; футбольні турніри, виставки дитячих робіт.

Про здобутки району розповіла голова РДА Мірослава Смірнова. Особливості, досягнення і здобутки кожен населений пункт представляв у святкових наметах та на сцені під час виступів творчих колективів. Найбільший потенціал району – його люди. А їм є чим пишатися і до чого прагнути.

Особливе задоволення і позитивні емоції присутні отримали від виступів талановитих дітей, яких виховують не менш талановиті наставники. Вихованці Вишнівського Центру творчості дітей та юнацтва, зразкового вокального ансамблю «Аллегро», Школи мистецтв: ансамблю скрипалів «Глорія», ансамблю бандуристів «Дивограй», зразкового вокального ансамблю «Зіронька», міських танцювальних колективів «Шоу-данс клаб», хореографічної студії «Постолята», спортивно-бального танцю «Ренесанс».  Гідно представили своїми талантами місто і вокалісти, а виступами подарували справжню насолоду вишнівчанам і гостям.

За великий вклад у розвиток міста і району, в ході урочистої частини, було нагороджено міського голову Іллю Дікова, директора заводу "Візар", представників виконкому Вишневої міської ради, поліції, комунальних служб міста.

Вечірня програма порадувала присутніх виступами гуртів: «Мамахохотала», MadHeadsфранцузького гурту Ottawan, виступи аккорденоніста, DJ+MC.Упродовж всього дня працювали дитячі атракціони та розваги.

Цього дня святкові заходи тривали до 23 години. Погода сприяла всім запланованим заходам. Позитивна аура свята стала на заваді навіть дощику, який намагався пролитися над містом.

Урочистості до 80-річчя утворення району ще раз довели, що його люди вміють не тільки самовіддано трудитися, а й гарно святкуватиі відпочивати – по-домашньому затишно, щедро, цікавота яскраво.

Цього дня, задля безпеки мешканців міста та наших гостей, працювали правоохоронці різних структур, які змогли забезпечити порядок й дали змогу присутнім громадянам насолоджуватися святковим відпочинком.

 

Про враження від святкування ювілею району ми розпитували у різних людей. Ось що вони розповіли.

Пані Любов, депутат  Малютінської сільської ради, солістка вокального ансамблю «Журавушка»: - Ми вже 5 років їздимо на такі свята. Вперше були тут, коли святкували 75 років району. Але цього року стільки зусиль було докладено, як ніколи. З кожним роком напрацьовувався досвід. Залучалося все більше людей. Це – наймасштабніше святкування. Дуже приємно нам тут брати участь. Свято вдалося на славу! А організаторам - велике спасибі!

 

Оксана Олексієнко, депутат Вишневої міської ради: надзвичайне свято! І це не випадково, що 80-річчя району відзначається саме у Вишневому. Я впевнена, що місто Вишневе є не тільки перлиною Києво-Святошинського району, а всієї Київської області. А особливо приємно бачити, як це місто змінилося за останні роки. Хоча воно завжди було гарним, затишним. Не просто так Вишневе несе девіз Духовності і Добра. Тут надзвичайно гарні люди, гарна атмосфера. Ми бачимо зміни, як дбають у нас про людей. Сьогодні ми бачили і новий спортивний майданчик і скільки всього нового! Я думаю, що це тільки початок великих змін, місто постійно розвивається. Ми готуємо книгу до 130-річчя міста. У нас є фотографії старого міста, як воно поступово розвивалося. Це дуже велика різниця між тим, яке воно було, і яким є зараз. Дуже рада за вишнівчан, що вони живуть у такому місті, і що я живу тут. Воно найкраще, найзатишніше. Я вітаю всіх вишнівчан і гостей зі святом!

Марія, вишнівчанка з донечкою Анею:- Свято дуже сподобалося, а особливо, концерт.

Олена Намазова, вишнівчанка: -Дуже гарне свято, у якому приймають участь колективи з усього Києво-Святошинського району. Ми мали можливість подивитися, як розвиваються наші дітки, як приймає участь доросла частина населення в активному житті міста. Дуже все сподобалося. Наша старша донечка також виступала з танцювальним колективом «Шоу-Данс клаб». У Вишневому багато достойних колективів, які на високому рівні можуть представляти  не тільки наше місто, а й всю країну.

Едуард Намазов, вишнівчанин: -Ми дуже вражені! Гарнемісто, гарний мер, гарні люди. По-іншому бути не може. Все гармонійно, красиво і дуже щиро.

Депутат Вишневої міської ради Артем Глінський: - Спочатку ми сьогодні відкривали майданчик Steet-Fight. Це було неймовірне видовище, тому, що у нашому місті це перший спортивний об’єкт, призначений для занять боксом, бойовими мистецтвами. У нас дуже розвинений спорт. І діти, молодь, батьки з дітьми зможуть займатися бойовими видами спорту. До нас приїхало багато гостей з обласної адміністрації, районної, і протягом дня, починаючи з 10 години ранку всі мали змогу спостерігати виступи місцевих і районних колективів. І саме краще, що могло відбуватися – це виступи дитячих гуртів, адже діти демонструють багато невичерпної енергії! Це показує, що у нас місто молоде, гарне, має багато талановитої молоді. Також дуже хороша організація цього свята. А гості, хоча трохи і стомилися, проте не перестали милуватися всім тим, чим місто може пишатися. Це наша гордість, що 80 років району відзначаємо саме в нашому місті! Це дуже високий показник. Сподіваюся, що з кожним роком місто буде ставати кращим, прекраснішим, буде ще більше різних можливостей для громадян. Я дуже вдячний колегам депутатам, дуже вдячний мерії, що організували і проводять подібні заходи. Це копітка робота, багато докладено сил і енергії, дуже велика відповідальність. Але це все робиться на високому рівні, і це все - їхня заслуга. Дякую щиро, по-людськи.

Лариса Костенко