Місто готується достойно зустріти гостей

Місто готується достойно зустріти гостейПро нагальні проблеми життєдіяльності міста та про підготовку до відзначення ювілею - 80-ї річниці Києво-Святошинського району йшлося на щотижневій нараді комунальників, яку проводив міський голова Ілля Діков.

Комунальникам були поставлені вимоги - більш ретельно прибирати території, організувати чергування і у вихідні дні, докласти максимум зусиль, щоб і вишнівчани, і гості міста почувалися комфортно. Адже у суботу 20 травня відбудеться багато грандіозних заходів.

Передбачається, що на Європейській рано-вранці вже будуть монтуватися 30 наметів. Під час урочистостей планується багато публічних заходів, зокрема, і знакових для нашого міста. Києво-Святошинський район представлятиме свої здобутки. Відбуватимуться виступи художніх колективів, виставки, творчі виступи освітян району. Свої роботи демонструватимуть народні майстри. Містян і гостей розважатимуть відомі гурти.

Що стосується поточних питань, то і в щоденній роботі комунальники докладають максимум зусиль, щоб надавати вчасні і якісні послуги. В стадії підготовки розрахунковий центр. Також продовжуються ремонтні роботи в КП «ГГК», коригується проект з ремонту тепломережі. Через значну заборгованість окремих мешканців в гуртожитках, передбачається відключення гарячої води з 20 травня. Йшла мова про виведення приміщення гуртожитку по вул. Балукова, 7-А зі статусу гуртожитку. Озвучено питання нововведення щодо надання державою малозабезпеченим громадянам субсидій, згідно чого припиняється їх надання після 2-х місячної заборгованості оплати за комунальні послуги.

 

Лариса Костенко