Енергетичну безпеку південної сторони підвищено. Нові котли вже працюють

Енергетичну безпеку південної сторони підвищено. Нові котли вже працюють31 січня у котельні № 2 КП «Вишнівськтеплоенерго», що на вулиці Чорновола, 1 було запущено два нових котла. Встановлення на котельні нового обладнання було визначено програмою співпраці міста з обласним бюджетом.

При розробці проекту будівництва другого корпусу школи № 1 було сформовано технічні умови, що передбачали заміну котлового обладнання за рахунок бюджетних коштів Київської області. Котли було придбано на початку 2013 року. Весь рік тривали роботи з заміни старих котлів на нові, встановлення обладнання тощо. До речі, нові котли допоможуть не тільки обігріти нове приміщення школи, а будуть виробляти тепло для всього південного масиву міста. Голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, під час планової перевірки будівництва другого корпусу ЗОШ № 1, особисто відвідав котельню та фактично розпочав робочий процес нових котлів.

 «Завдяки  співпраці міської влади з обласним і районним керівництвом місто отримало два нових котла. Котельню облаштовували для потреб школи, - розповів міський голова Ілля Діков. - Проте вона також буде обслуговувати південну частину міста. Старим котлам було по сорок роківВони такої ж потужності, що і старі, проте менші у габаритах та набагато економніші. Тобто при споживанні такої ж потужності теплової енергії вони витрачають набагато менше електроенергії та газу. Також вони зручні в експлуатаціїза допомогою лише однієї кнопки котел в автоматичному режимі розпалюється і підтримує горіння».

 Керівник КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Трегуб зазначив: «З точки зору економічності, якщо ми їх повністю введемо в режим експлуатації, а старі котли не будемо розпалювати, очікується економія природного газу до 500 тисяч метрів кубічних. У грошовому еквіваленті це становитиме близько 2 мільйонів гривень на рік. Вартість котлів становить приблизно таку ж суму. Тому за два роки експлуатації вони повинні повністю відшкодувати витрачені на їх придбання кошти. Завдяки злагодженій роботі спеціалістів, колективу котельні № 2, ми швидко вивели нові котли на виробничий режим не зважаючи на досить низьку температуру повітря змогли суттєво підвищити енергетичну безпеку південного масиву».