ДНЗ «Теремочок» радіє новій пральній машинці

ДНЗ «Теремочок» радіє новій пральній машинці14 січня за дорученням міського голови Іллі Дікова депутат міської ради Оксана Олексієнко завітала до дитячого садочку «Теремочок» з подарунком у вигляді нової пральної машинки.

Під кінець 2013 року в дитсадку неочікувано зламалася одна з пральних машинок. Тому завідуюча закладу Олена Буханенко звернулася до міського голови з проханням допомогти вирішити це питання.

Оксана Олексієнко зазначила: «Новорічні свята ще продовжуються і дуже добре, що міського голови є змога і далі дарувати подарунки. За проханням Олени Василівнизавідуючої садочком, ми шукали можливість придбати пральну машину для закладу. І от сьогодні у нас свято, адже пральна машина вже на місці і готова працювати».

Для закладу такий подарунок на Старий Новий рік виявися цілковитою несподіванкою. Проте дізнавшись які гості завітали до дитячого садка Олена Буханенко разом з персоналом радо приймали подарунок і не скупилися на слова вдячності. Олена Василівна зазначила: «Звичайно подарунки завжди приємно отримувати. Ми дуже вдячні Іллі Валерійовичу за таку вчасну та потрібну річ. У нас майже чотириста дітей, тому коли машинка зламалася решта техніки просто не справлялась з необхідним обсягом».